Zafer Mahallesi Rıfat ılgaz Caddesi No : 15 / B Esenyurt istanbul
0533 027 18 24

Doğuş Yangın

Şirketimiz 2000 yılından itibaren yangın güvenlık ve söndürme sistemleri üzerıne hizmet vermektedir uzman kadromuzla projeden uygulamaya konut işyeri fabrika eğitim kurumları ve farklı sektörlere hizmet vermekteyiz 2010 yılından itibaren doğuş yangın güvenlık sistemleri olarak yangın söndürme sprinkleri ve ekıpmanlarının yurt dışından ithalatını yurt içi ve yurt dışına şatışını gerçekleştirmekteyiz.

7 / 24 Destek

İstanbul yangın kapıları sektöründe faaliyet gösteren firmamız profesyonel işinde uzman ekip kadrosu ile hizmet verdiği konularda 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Kaliteli Hizmet

İstanbul yangın kapıları firması olarak alanında minimum 10 yıllık tecrübeli konularında uzman insan ilişkileri kuvvetli profesyonellerden oluşmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Değerlerimizden deneyimlerimizden ve geçmişimizden aldığımız güçle müşterilerimize 100% müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Zamanında Teslimat

Müşterilerimize söz verilen sürede işlerini teslim etme garantisi veriyoruz.

Değerlerimiz

Misyonumuz

Yangın kapısı sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en kaliteli üretimi yapmaya özen göstermekteyiz.
Gerekli teknik bilgiler göz önüne alınarak yönetmeliklere uygun bir şekilde yangın kapısı üretimi yapan firmamız müşterilerini memnun etmek ve kaliteli bir hizmet sunmak için çaba göstermektedir.
Müşterilerimize standart ölçütlerde hizmetler verdiğimiz gibi özel bir üretim talebi gelmesi durumunda bu konuda gereken hizmeti sunmaktayız.
Firmamız yangın kapısı üretimi yapan bir firma olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek her türlü üretimi yapmaktadır.
İstenilen tarz ve modellerde yangın kapılarının üretimini gerçekleştirmekteyiz.
Hangi model ve tarzda yangın kapısı isterseniz isteyin firmamızda rahatlıkla bulabileceksiniz.
Aynı zamanda aradığınız özel bir yangın kapısı aksesuarın da bulunuyorsa firmamız sizlere gereken hizmeti sunacaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerine her zaman kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firma olarak sektörde çalışma disiplinimiz ile ön plana çıkmak temel hedeflerimiz arasındadır.
İş ahlakımız ve çalışma disiplinimiz ile müşterilerimize her zaman uzman bir hizmet sunmayı amaç edindik.
Kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermek en büyük gayemiz.
Yangın yönetmeliğine uygun olarak üretilen ve tüm mühendislik çalışmaları tamamlanan yangın kapıları firmamız tarafından ihtiyaç duyulan her yere ulaştırılacaktır.
Müşterilerimizi mağdur etmemek adına kaliteli bir hizmet sunmak firmamızın en büyük amacıdır.
Başta Türkiye sonra dünyanın dört bir yanına açılmayı amaçlayan firmamız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır.
Google tag (gtag.js) -->